BANKI
   BUXY
   E-BOKI ZŁOTE MYŚLI
   FIRMY E-MAILOWE SPIS
   FIRMY REKLAMOWE INFO.
   FIRMY ZAGRANICZNE
   LINKI KATALOGI STRON
    $ NOWOŚCI GPTR
   OCENA FIRMY INFO.
   OFERTY PRACY OGŁOSZENIA
   PROGRAMY PARTNERSKIE
   SŁOWNICZEK GETPAJDOWCA
   SYSTEM POLECONYCH INFO.
   TWÓJ JUBILER
   FORUM O ZARABIANIU
   OPIS JAK ZARABIAĆ

 

OPIS JAK ZARABIAĆ

Zarabianie w internecie -Sposoby zarabiania

Firmy mailingowe (gptr)

Najbardziej powszechnym sposobem zarabiania przez internet jest "praca" w firmach, które płacą za klikanie w banerki, linki, przeglądanie stron i czytanie maili. Są to z ang. firmy gptr - get paid to read (pieniądze za czytanie). Dokładniej polega to na tym, że rejestrujemy się w jakiejś firmie (rejestracja trwa kilka minut i jest prosta), potem każdego dnia otrzymujemy kilka maili, a w każdym z nich jest link reklamodawcy, w który musimy kliknąć, żeby dostać pieniądze. Trzeba poczekać zazwyczaj kilka sekund, aby kasa została przypisana na nasze konto. Oczywiście możemy zarabiać nie tylko dzięki czytaniu maili. Każda firma ma sekcję "Płatne linki" (z ang. PTC - Paid To Click). Wchodzimy w swoim koncie w firmie w dział PTC i mamy po prostu od kilku do kilkudziesięciu banerków do kliknięcia, za co także nam płacą. Dodatkowo w firmach promowanych na łamach naszego serwisu można zarobić poprzez promowanie linku PTP za każde 1000 unikalnych odsłon linku. Najważniejsza rzeczą w tego typu programach jest polecanie i zapraszanie do zapisu kolejnych uczestników, dzięki którym otrzymujemy % z ich zarobków. Dzięki temu możemy wygenerować naprawdę spory stały dochód. W każdym programie jest specjalny link w zakładce „Program Partnerski” który służy do polecania innym. Uczestnik, który zapisze się z twojego linku automatycznie staje się twoim poleconym, od którego dostajesz % z jego zarobków.

                                   Buxy

Do takich zaliczyć należy programy popularnie zwane "buxami", w których jest jeden, wysoki (50 - 100%) poziom poleconych, a linki mają zazwyczaj wartość 1 cent.
Wypełniły one lukę po upadku autosurfów, ale ich działanie opiera się na niemal identycznym ponzi-schemacie.
Programy te oferując tak wysokie stawki za link przy niewygórowanych cenach reklam nie byłby w stanie utrzymać się na rynku.
Ich właściciele, podobnie jak miało to miejsce w "inwestycyjnych" surfach utrzymują programy ze sprzedaży upgrade i sprzedaży lub czasowego wynajęcia poleconych.
Buxy wypłacają i prosperują tak długo, jak długo znajdują się nabywcy upgrade i pakietów refów.
Zazwyczaj po kilku miesiącach znikają wraz z pieniędzmi użytkowników.

                    Surfowanie

Sposób zarabiania podczas pacy na komputerze, wymagający więcej lub mniej uwagi zarabiającego, ale jego stałej obecności w sieci.
Systemy oferujące tę usługę płacą za odbiór reklam ukazujących się w oknie przeglądarki.
Surfowanie w części z nich ograniczone jest limitem. Wynagrodzenie pieniężne lub punktowe naliczane jest od ilości odebranych reklam. Za uzyskane kredyty można w nich reklamować wybraną przez siebie stronę, pod warunkiem, ze nie zawiera pop-up"ów.
Część z systemów wymaga inwestycji własnych funduszy i upgradowania konta za gotówkę lub ze środków zgromadzonych już na koncie. Upgradowanie zwiększa użytkownikowi stan konta, od którego naliczany jest dzienny procent zarobku.
Inwestycje takie aczkolwiek mocno ryzykowne w przypadku niewypłacalności systemu, (opierają się na ponzi-scheme) pozwalają teoretycznie zarabiać więcej.
Jeśli chce się jednak zarabiać w ten sposób i zaryzykować ewentualną utratę pieniędzy, na początek należy przeznaczoną na to gotówkę rozdzielić na kilka surfów, których opinia pozwala wnioskować o ich długoterminowym istnieniu.
W przypadku niewypłacalności któregoś, zawsze pozostaje nadzieja wyrównania strat poprzez zarobek w innym. Niełatwo na takie trafić, żywot tych systemów jest zazwyczaj krótki.
W większości tych systemów funkcjonuje sieć poleconych, a Polacy nie mają w nich ograniczeń w członkostwie.

Systemy te w zależności od warunków można podzielić na:

  • SurfBar - przeglądanie reklam w zainstalowanym pluginie, zwykle w postaci niewielkiego i niekłopotliwego bannerka przy skraju ekranu monitora, w którego okienku automatycznie wyświetlają się reklamy.
  • ManualSurf - przeglądanie reklam w rotatorze przez określony czas, zwykle kilkadziesiąt sekund i ręczne przejście do następnej przez kiknięcie buttona lub wpisanie numerka.
  • AutomaticSurf - przeglądanie reklam zmieniających się automatycznie

Programy Partnerskie

Pewnym i sprawdzonym sposobem na stały dochód jest korzystanie z programów partnerskich różnych firm. Podkreślam na początek, że tak zarabiać mogą tylko admini stron internetowych. Polega to wszystko na tym, że umieszczamy na własnej stronie internetowej reklamy innych stron. Odwiedzający nasz serwis klikają w tą reklamę, za co dostajemy pieniądze od tej firmy. Możemy też zarabiać pewien % na sprzedanych usługach i towarach, które zostały zamówione dzięki nam. Tzn. ktoś wszedł na reklamowaną u nas stronę i dokonał tam jakichś zakupów. Wtedy my dostajemy część zysku z tego. Aby korzystać z PP trzeba mieć wysoką odwiedzalność strony i nigdy za dużo reklam na niej ;)

STRONA GŁÓWNA

 
Katalog Stron Hurricane Toplista BestNewsKatalog Dobrych Stron DICopyright ©2009 by bittles2RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony statystyka katalog stron
Kreator Stron www